Petarda Urugvaja: Panama okrenula SAD

0

Reprezentacija Urugvaja pobijedila je Boliviju sa 5:0, u meču drugog kola C grupe Kopa Amerika.

Urugvajci su na taj način ovjerili plasman u četvrtfinale, a do pobjede nad selekcijom koja već devet godina ne zna za trijumf van svoje zemlje došli su bez problema.

Već u osmom minutu je Peljistri doveo svoj tim u vođstvo, a u 21. je Nunjez duplirao prednost.

Urugvajci su tri preostala pogotka postigli u poslednjih petnaestak minuta susreta, a strijelci su bili Arauho, Valverde i Bentakur.

U drugom meču C grupe, Panama je nakon preokreta savladala domaćina, selekciju Sjedinjenih Američkih Država sa 2:1.

„Jenkiji“ su poveli golom Baloguna u 22. minutu, ali je Panama samo četiri minuta kasnije uspjela da izjednači. Strijelac je bio Blekmen.

Trijumf Panami, koji ih je ostavio u trci za drugo mjesto donio je Fahardo, sedam minuta prije kraja susreta.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.