Crnogorske odbojkašice šeste u Tirani

0
Crnogorske kadetkinje na šestom mjestu završile su odbojkašku Balkanijadu u Tirani. Izabranice Mladena Miladinovića poražene su od Sjeverne Makedonije rezultatom 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 17:25, 16:18) u borbi za petu poziciju. Naše kadetkinje završile su učešće na turniru u Albaniji sa jednom pobjedom i tri poraza. Svaki set duela sa Sjevernom Makedonijom bio izuzetno napet, sa čestim smjenama u vođstvu i borbom za svaki poen, što je utakmicu odvelo u taj-brejk. Rezultat u odlučujućem setu bio je neizvjestan do samog kraja, Miladinovićeve učenice imale su prednost od 14:12, ali nisu uspjele da završe utakmicu u svoju korist. Na kraju, Sjeverna Makedonija je uspjela da osvoji peti set na razliku. Odličnu utakmicu imala je mlada Klara Đukić koja je upisala 23 poena na ovoj utakmici, po 14 poena osvojile su Lana Rakočević i Sara Belojević. Na drugoj strani 22 poena je upisala Ivana Mileva. Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.