Ajkule se revanširale Amerikancima

0

Vaterpolisti Crne Gore savladali su selekciju Sjedinjenih Američkih Država u drugom pripremnom meču poslije petaraca – 20:19 (3:4, 3:2, 5:2, 3:6, 6:5 peterci).

Danas je bilo nekoliko smjena u vođstvu, a naš tim je na samo tri minuta do kraja imao vođstvo od 13:11, ali se ipak ušlo u peterce. Tu je izdominirao Dejan Lazović sa čak četiri odbrane.

Ajkule su povele golom Vlada Popadića, ali je serijom golova SAD došla do čak 4:1.

Ipak, polako se topila prednost Amerikanaca, a serijom od tri gola početkom druge četvrtine naš tim je poveo sa 6:4. Skoro 10 minuta prilazi ka našem golu bili su potpuno zaključani, ali je na poluvremenu bio egal – 6:6.

Ekipa Dejana Udovičića golom Oberta povela je na startu treće četvrtine, ali je serijom 4:0 naš tim došao do +3 (10:7). Tokom posljednje dionice bilo je 13:11, ali ušlo se u peterce gdje je naš golman Lazović potpuno izdominirao.

Popadić je postigao tri pogotka, po dva su dali KoraćMatkovićAverka Mršić, a po jedan ĐurđicVidović Vujović.

Treba naglasiti da nisu igrali povrijeđeni Đuro Vasilije RadovićMartin Gardašević, a ni Vladan Spaić nije ulazio u igru. Izostao je takođe i kapiten Petar Tešanović.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA