Vučević: Konsolidovali smo se na odmoru

0

Nakon poraza od Brazila, crnogroska košarkaška reprezentacija danas je savladala Kamerun 70:66 u Rigi u drugom kolu B grupe kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Parizu.

Dosta teška utakmica, u prvom poluvremenu smo više igrali u njihovom ritmu, što nama ne odgovara. Njihova agresivnost nas je natjerala da donesemo neke brzoplete odluke u napadu i zbog toga smo dali mali broj poena. Konsolidovali smo se na odmoru i drugo poluvrijeme bilo je dosta bolje, stisli smo u odbrani i dolazili do lakih poena – rekao je Nikola Vučević.

As Čikaga, koji je imao dabl dabl (11 poena, 14 skokova), uz po 2 asistencije i ukradene lopte, smatra da je Crna Gora mogla i ubjedljivije da slavi, ali da je trijumf najbitniji.

Žao mi je što nijesmo utakmicu priveli kraju na bolji način, imali smo deset razlike to je moglo da ode i na 15, ali sve čestitke protivniku, igrali su sa velikom energijom. Najvažnije je da smo pobijedili i nadam se da će ih i Brazil sjutra pobijediti – zaključio je Vučević.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.