Pulišić nosio SAD, Urugvaj u finišu srušio Panamu

0

Fudbaleri SAD i Urugvaja zabilježili su premijerne trijumfe na Kopa Americi – Amerikanci su savladali Boliviju 2:0, dok su Urugvajci bili bolji od Paname (3:1).

Meč SAD i Bolivije je obilježio Kristijan Pulišić – fudbaler Milana je već u trećem minutu postigao gol, a onda je u finišu prvog poluvremena asistirao Balogunu, koji je postavio konačan rezultat.

A pobjedom je startovao i Urugvaj. Edinson Kavani se oprostio od reprezentacije, dok je Luis Suares na klupi počeo meč protiv Paname, pa je na terenu bio napadač Liverpula, Darvin Nunjes.

Urugvaj je poveo u trećem minutu, a strijelac je bio Arauho. Ekipa Marsela Bjelse je gol prednosti održavala do finiša utakmice, a onda slomila otpor Paname – prvo je Nunjes povisio na 2:0 u 85. minutu, a da bi Vinja u sudijskoj nadoknadi riješio sve dileme.

Počasni gol za Panamu je postigao Muriljo.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.