Najluđi rasplet u Grupi E, svi po četiri boda: Rumunija, Belgija i Slovačka u osmini finala, Ukrajina završila misiju na EP

0

Reprezentacije Rumunije, Belgije i Slovačke plasirale su se u osminu finala Evropskog prvenstva u Njemačkoj.

Naime, sve četiri selekcije iz Grupe E osvojile su po četiri boda, ali je Ukrajina završila na posljednjem mjestu, te tako završila učešće na šampionatu Starog kontinenta.

Rumunija i Slovačka su u posljednjem kolu odigrale 1:1, dok je susret Belgije i Ukrajine završen bez pogodaka.

Slovačka je u Frankfurtu povela protiv Rumunije pogotkom Ondreja Dude u 24. minutu.

Međutim, u 37. minutu Razvan Marin iz penala izjednačio rezultat, što je bilo sve po pitanju golova.

Duel Belgije i Ukrajine u Štutgartu, uprkos otvorenom obračunu, nije donio pogotke, pa su „crveni đavoli“ izborili plasman u osminu finala.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.