Kopa Amerika: Karioke i Kafeterosi plesali

0

Fudbaleri Brazila imali su imperativ pobjede protiv Paragvaja nakon remija bez golova sa Kostarikom u prvom kolu Kopa Amerike, ali nisu popustili pod pritiskom, već su ubjedljivo savladali crveno-bijele rezultatom 4:1.

Vinisijus Žunior je obilježio ovaj meč sa dva gola. Prvi je postigao u 35. minutu kad je posle jedne sjajne akcije ubacio loptu u mrežu i tako doveo svoj tim do prednosti.

Nakon toga je Savio upisao prvi pogodak za Selesao.

Taman kada su svi krenuli  na odmor, Brazil je povećao prednost i to preko svog najboljeg igrača.

Situacija vrijedna pomena u prvom dijelu meča je ta, da se Lukas Paketa obrukao kada je izveo penal u 31. minutu.

Uspio je Paragvaj da smanji prednost preko Alderetea u 49. minutu meča, dok je konačan rezultat postavio Paketa, koji je u 65. minutu mnogo bolje izveo penal nego u prvom poluvremenu i tako je postavio konačan rezultat ovog meča.

Brazilci će u poslednjem kolu grupne faze takmičenja igrati protiv reprezantacije Kolumbije, koja poslije dva kola ima svih šest bodova.

Kafeterosi su rano jutros savladali Kostariku sa 3:0.

Tikose je načeo as Liverpula, Luis Dijaz u 31. minutu.

Prednost je udvostručio nekadašnji štoper Ajkasa i Totenhema, sada Galatasaraja, Dejvison Sančez u 59. minutu, dok je konačan rezultat postavio Džon Kordoba, samo tri minuta kasnije.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.