Fulam se vratio u Premijer ligu, heroj Džo Brajan

0

Najskuplja fudbalska utakmica odigrana je na praznom „Vembliju“. Ulog – 170 miliona funti i ulazak u Premijer ligu.

Na kraju, posle više od 120 minuta igre slavi Fulam! Aleksandar Mitrović i društvo su golovima u dodatnih 30 minuta slomili Brentford i vratila se u elitu posle jedne sezone – 2:1. Heroj je levi bek Džo Brajan koji je bio dvostruki strelac.

Prvi gol je bio zaista spektakularan, posle gluposti golmana, dok je kod drugog asistent bio upravo Srbin koji je u igru ušao u 92. minutu.

Tokom 90 minuta igre nije bilo većih uzbuđenja. Viđeno je nekoliko prilika, ali je samo jedna vredna pomena, ona iz 72. minuta kada je Votkins mogao da dovede svoj tim u vođstvo. Rodak je odlično intervenisao.

Timovi su se taman spremali za odmor pred dodatnih 30 minuta i tada je Skot Parker, u drugom minutu nadoknade vremena uveo Aleksandra Mitrovića.