Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa privrednom delegacijom Vlade Sjedinjenih Američkih Država.

Prvi put posle 20 godina, ugostili smo u Srbiji privrednu delegaciju Sjedinjenih Američkih Država. Razgovarali smo o jačanju saradnje i o novim partnerstvima, jer je Srbija pokazala ne samo da je pouzdan partner velikih korporacija koje godinama uspešno posluju u našoj zemlji, već i stabilna ekonomija koja predstavlja odličnu investicionu i poslovnu destinaciju. Dobro nam došli, dragi prijatelji! – napisao je Vučić na Instagramu.

Tagovi