Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa privrednom delegacijom Vlade Sjedinjenih Američkih Država.
Prvi put posle 20 godina, ugostili smo u Srbiji privrednu delegaciju Sjedinjenih Američkih Država. Razgovarali smo o jačanju saradnje i o novim partnerstvima, jer je Srbija pokazala ne samo da je pouzdan partner velikih korporacija koje godinama uspešno posluju u našoj zemlji, već i stabilna ekonomija koja predstavlja odličnu investicionu i poslovnu destinaciju. Dobro nam došli, dragi prijatelji! – napisao je Vučić na Instagramu.


Velika cast za nasu zemlju.Ova poseta nam vovori da je Srbija pokazala privredni rast.
Vazno je da povecamo trgovinsku razmenu
Srbija i SAD imaju dosta dobre odnose i verujem da će tako biti i u buduće.
Nama su strane investicije voma važne bez obzora odakle dolaze, pa i one koje dolaze iz SAD.
Verujem da će odnosi Srbije i SAD biti sve bolji.
Verujem da nećemo više čekati 20. godina da ugostimo privrednu delagaciju SAD.
Dogovoreno je da se privredna saradnja nastavi i to treba pozdraviti.
Prvi put posle 20 godina, ugostili smo u Srbiji privrednu delegaciju Sjedinjenih Američkih Država. Razgovarali smo o jačanju saradnje i o novim partnerstvima, jer je Srbija pokazala ne samo da je pouzdan partner velikih korporacija koje godinama uspešno posluju u našoj zemlji, već i stabilna ekonomija koja predstavlja odličnu investicionu i poslovnu destinaciju. Dobro nam došli, dragi prijatelji! – napisao je Vučić na Instagramu.