PREDSJEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podijelio je snimak na svom Instagram profilu, na kojem se vidi nevjerovatna energija, naši građani koji složno koračaju naprijed, a ove subote, za manje od 48 sati biće u Beogradu!

  • Za složnu Srbiju! Mi smo jedna porodica. Vidimo se u Beogradu, 27. juna, u 18 sati – napisao je predsjednik uz snimak.

(NOVOSTI)

Tagovi