Slovačka šokirala Belgiju, VAR protiv „crvenih đavola“

0

Prvo veliko iznenađenje na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj dogodili se danas u Frankfurtu – reprezentacija Slovačka pobijedila je selekciju Belgiju sa 1:0.

Naime, u drugoj utakmici Grupe E, Slovačka je minimalnim rezultatom šokirala Belgiju, i to pogotkom već u sedmom minutu.

Reprezentativac Belgije Žeremi Doku napravio je veliku grešku pred golom svoje selekcije, što je iskoristio Ivan Šranc, te zatresao mrežu za vođstvo Slovačke.

„Crveni đavoli“ u nastavku duela nisu uspjeli da se oporave od početnog šoka, iako su „postigli“ dva pogotka.

Tačnije, VAR je prvo u 56, a potom i u 86. minutu poništio golove Romelua Lukakua.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.