Saborna crkva Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću obijena je u toku noći, saznaje Portal RTNK nezvanično.
Kako saznaju, počinioci su provalili na sporedni ulaz hrama. Nakon toga su obili crkveni kiosk i iz njega ukrali manju količinu novca.
Tom prilikom nije oštećena unutrašnjost Saborne crkve.Na lice mjesta ubrzo je izašla policija, koja je izvršila uviđaj.

Znaju lopovi ko ima najvise para a stalno kukaju da su ugrozeni!
Е срам те било!
E glibava obrezana narkomancino, kako te nije sramota pseto lojavo.
Срам те и стид било некрсту лојави..
Redakcijo,trebali bi da objavite mail ovog narkomana!!!Ipak,vrijedja nesto sto ne bi trebao.Pa ako nece policijela isud da rijese,ima ko hoce!!!