Cetinjska Gimnazija evakuisana je danas zbog dojave u bombi, javlja Radio Cetinje. Nastava je prekinuta i u Srednjoj stručnoj školi i u Srednjoj likovnoj školi.

Prema riječima direktorice Sanje Jelić, đaci i zaposleni evakuisani su u toku četvrtog časa.

“Dobili smo dojavu o bombi i odmah smo prekinuli nastavu. Djeca su bezbjedno izašla iz škole, a policija i vatrogasci obavljaju svoj posao”, kazala je Jelić.

Prema njenim riječima, u učionicama nije uočeno ništa što ukazuje na opasnost.

Kako dodaje, nastava je prekinuta i u Srednjoj stručnoj školi i u Srednjoj likovnoj školi “Petar Lubarda”.

Ranije jutros prijeteće poruku stigle su i u gimnazijama u Nikšiću i Danilovgradu, ali je policija pregledom utvrdila da se radi o lažnim dojavama.

(CDM)

Tagovi