Crnogorske juniorke 12. na svijetu

0

Juniorska rukometna reprezentacija Crne Gore završila je nastup na Svjetskom prvenstvu za igračice do 20 godina u Sjevernoj Makedoniji na 12. mjestu.

Tim Igora Markovića poražen je danas od selekcije Rumunije sa ubjedljivih 42:28 i tako je takmičenje završio sa tri pobjede i četiri poraza.

Rumunke su danas u svakom parametru bile bolji rival. Od starta su se odlijepile, prvo na 4:0, a ubrzo je prednost bila i dvocifrena (14:4). Meč je bio riješen praktično na poluvremenu kada je bilo 20:12 za rivala mladih Lavica.

U drugom dijelu drugog poluvremena naš tim je čini se i fizički pao pa je Rumunija stekla veliku prednost i ostvarila ubjedljivu pobjedu.

Najefikasnija u našem timu bila je Sara Burić sa sedam pogodaka. Pratila ju je Jelena Vukčević koja je meč završila sa šest golova.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA.