Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je na svom Instagramu fotografiju sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
– Srećna što ga imamo! Najjači na svijetu – napisala je Brnabić u opisu fotografije.
Comment
Sačuvaj moje ime, e-poštu i veb mesto u ovom pregledaču veba za sledeći put kada komentarišem.