Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je na svom Instagramu fotografiju sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

– Srećna što ga imamo! Najjači na svijetu – napisala je Brnabić u opisu fotografije.

Tagovi