Obećali smo poštovanje ustavnih prava svih građana Crne Gore, to smo i ostvarili, poručio je ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović.
Svaka čast policiji na profesionalno odrađenom poslu, iskazanoj trpeljivosti i srazmjernoj upotrebi sile, piše na Tviter nalogu Ministarstva unutrašnjih poslova.
Pred zakonom svi moraju biti jednaki, dodao je on.
„Crna Gora mora da gradi mir, otvori dijalog i u demokratskoj, racionalnoj debati rješava svoje probleme. Neka ovo bude poslednji put da smo prinuđeni da reagujemo na ovakav način. Snažne institucije, snažna Crna Gora.“
Pred zakonom svi moraju biti jednaki. Crna Gora mora da gradi mir, otvori dijalog i u demokratskoj, racionalnoj debati rješava svoje probleme.
Neka ovo bude poslednji put da smo prinuđeni da reagujemo na ovakav način. Snažne institucije, snažna Crna Gora.— mupCG (@MupCg) September 5, 2021
