Centar za društvenu stabilnost se oglasio povodom zabrane ulaska u Crnu Goru Draganu J. Vučićeviću, vlasniku Informera.
„Odluka vlasti u Crnoj Gori da zabrani ulazak Draganu J. Vučićeviću predstavlja politički čin koji zaslužuje jasan diplomatski odgovor.
Srbija mora da insistira na principu reciprociteta u odnosima sa svim državama regiona. Dostojanstvo Srbije ne smije biti jednosmjerna ulica.
A spisak kod nas uvijek postoji…“

Pun pogodak,deri gamad dalje!
Св који кажу “ посрбице“ и „србијанска црква“. Не заборавити Драгињу В па Маројевића, Ранка К, Свакога миловог до другог кољена…
Dje si posrbice gori si od konjoglava 😂
Ubacite na spisak Veselina Đuranovića, sve novinare Pobjede, Vijesti, Analitike, Cdma, Aktuelno, AnteneM, itd. Sve one koji godinama pljuju našu crkvu i državu. Proglasite ih teroristima.
Mnogi novinari, i u Srbiji i u Crnoj Gori, ne zaslužuju taj naziv. To zanimanje se nekad zvalo agitpropovac. Čitaoci, i u Srbiji i u Crnoj Gori, koji imaju intelektualni i ljudski kapacitet, to umiju razlikovati. Ko to ne umije, tome nema pomoći. A hrišćanstvo uči ljude:Ko tebe kamenom ti njega hljebom…
Nema sanse da im zabrane jer Srbija isto kao i Rusija, samo laprdanje i prijetnje crvenim linijama i kao zestoko ce odgovorite. Sve to ostaje samo na foliranju. Da iz Srbije pokazu zube ali bez foliranja, drugacije bi se svi ponasali ali je to nemoguce kad su Vucko i Lomi i Rama drugari koji sluze istom gazdi ili gazdama. Pale narod. Isto kao Putin, sve nekakve najave i prijetnje a Rusiju sve vise bombarduju i po Moskvi i San Petersburgu u sto on radi, salje mlade ruse da ginu. Sve je prevara i foliranje. Od malih(balkanskuh) vladara do velikih, sve laz i prevara a narod kao stoka. I u takvim ambijentima naravno da ce bagra da ispliva i laje kao ovi i jos mnogi kojima treba zabranit ulazak u Srbiju. A ruku na srce i u Srbiji je ista stvar. Cak se doslo do toga da ih ima dosta koji su ono ili onu i oniga Brnabica prihvatili kao normalnu osobu. Stvarno se Vucic sprda sa Srbijom. I puno toga je tamo kretensko i smisljeno da se narod pokvari i unisti. Ka tamo ka ovdje ka svudje. Bolesnici i saranisti vladaju i postavljaju svoje sluge koji nama glume predsjednike i bitne likove. No sve biva po Božijem dopustenju. Da smo bolji i vlast bi nam bila bolja, svima.