Obećali smo poštovanje ustavnih prava svih građana Crne Gore, to smo i ostvarili, poručio je ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović.

Svaka čast policiji na profesionalno odrađenom poslu, iskazanoj trpeljivosti i srazmjernoj upotrebi sile, piše na Tviter nalogu Ministarstva unutrašnjih poslova.

Pred zakonom svi moraju biti jednaki, dodao je on.

„Crna Gora mora da gradi mir, otvori dijalog i u demokratskoj, racionalnoj debati rješava svoje probleme. Neka ovo bude poslednji put da smo prinuđeni da reagujemo na ovakav način. Snažne institucije, snažna Crna Gora.“

Tagovi