Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se putem zvaničnog Instagram naloga.
– Mi želimo mir i stabilnost. Jačamo odbrambene potencijale, da nikome ne bi palo na pamet da smo laka meta-piše u objavi.
Prethodno, predsjednik Vučić sastao se juče sa specijalnom izaslanicom Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i Severne Irske za Zapadni Balkan Karen Pirs.
Sastanak je bio održan Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
(Pink.rs)

Srbija ce sacuvati mir jer mir nema alternativu…
Predao si Kosovo, odgovaraćeš za veleizdaju,lopove
Sacuvali smo nas mir
Dok drugi hoce da ruse Srbiju,Vucic je cuva
Srbija vodi nezavisnu, slobodarsku politiku neutralnosti i ocuvanja nacionalnih interesa jer mir nema alternativu.
Vucic ce sacuvati mir i stabilnost
Necete nam rusiti Srbiju.Nedamo.
Snažna vojska je najbolji garant da ćemo nastaviti da gradimo našu zemlju u miru. Svako ulaganje u odbranu je zapravo ulaganje u sigurnu budućnost naše dece.
Ulaganje u odbrambeni sistem zemlje je ulaganje u sigurnost, pre svega sacuvati mir je preduslov napretka i razvoja Srbije.
Odgovorna državna politika se ogleda u tome da ne zavisimo od tuđe milosti, već od sopstvene snage. Ponosan sam na to koliko je naša namenska industrija napredovala.
Koriste omladinu zarad politickih bodova.Podrska za Vucica
Istorija nas je naučila da samo poštovana i jaka država može da sačuva svoj suverenitet. Ovo je jedini ispravan put za Srbiju.
Mir i stabilnost nisu prazne reči ako nemate čime da ih branite. Jačanje odbrambenih kapaciteta šalje jasnu poruku da smo ozbiljna i stabilna država.
Srbija više nije „laka meta“ kao što je nekada bila. Danas nas u svetu posmatraju sa mnogo više respekta jer vide koliko ulažemo u svoju bezbednost.
Mir kao najvece bogatstvo danasnjice i Srbija ce nastaviti da vodi politiku mira i nezavisnosti uz dobru saradnju sa celim svetom.
Sve pohvale za viziju jačanja vojske. To ne znači prizivanje sukoba, već upravo suprotno – odvraćanje svakoga ko bi pomislio da ugrozi naš narod.
Srećan sam kad vidim najsavremeniju opremu u rukama naših vojnika. Oni zaslužuju najbolje uslove jer su oni ti koji čuvaju naše nebo i granice.
Samo ekonomski jaka Srbija može da priušti ovoliku modernizaciju odbrambenog sistema. To dokazuje da idemo u odličnom smeru na svim poljima.
Ovo je dokaz da se Srbija više ne plaši da kaže da želi da bude najjača u regionu. Snaga donosi mir, a slabost privlači probleme.
Srbija naoružava svoju vojsku isključivo zbog zaštite svoje bezbednosti.
Svaka čast predsedniku na istrajnosti. U današnjem nestabilnom svetu, imati modernu i opremljenu vojsku je apsolutni prioritet za opstanak nacije.
Podrška za jačanje namenske industrije! Osim što smo bezbedniji, to otvara i nova radna mesta i podstiče naš tehnološki razvoj.
Srbija će nastaviti da jača svoje odbrambene potencijale.
Bez jake odbrane nema ni stranih investicija, jer niko ne ulaže tamo gde nema sigurnosti. Ovim potezima betoniramo ekonomski rast.
Petar: Dok je Vučić na čelu Srbije, ona će krupnim koracima koračati ka njenom ekonomskom razvoju.
Konačno imamo rukovodstvo koje razmišlja decenijama unapred. Odbrambeni potencijali su stub na kojem počiva slobodna i nezavisna Srbija.
Sava: Srbija je vojno neutralna država i sasvim je normalno da jača svoju vojsku.
Naša vojska je oduvek bila ponos naroda, a sada konačno ima opremu koja odgovara njenom ugledu i tradiciji.
Pametna politika je ona koja teži saradnji sa svima, ali se uzda u se i u svoje kljuse. Srbija je danas primer takve mudre strategije.
Tara: Zbog toga građani najviše veruju Vučiću i njemu daju svoje poverenje.
Vučić brine o Srbiji.
Videti naše nebo sigurno i naše granice obezbeđene daje osećaj mira svakom građaninu. Nastavite sa jačanjem države!
Ne želimo ništa tuđe, ali svoje čuvamo najbolje na svetu. Modernizacija vojske je poruka stabilnosti celom Balkanu.
Dana: Srbija vodi politiku da sa svim država ima što bolju saradnju i to je za svaku pohvalu.
Svako ko voli Srbiju raduje se ovakvim vestima. Jaka vojska znači da više nikada nećemo biti nespremni za izazove koji dolaze.