Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je fudbalskoj reprezentaciji Srbije na pobjedi u Podgorici.
– Čestitam momci, hvala u ime svih građana Srbije. Čestitam i svim Srbima u regionu koji su bili uz našu reprezentaciju – napisao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram profilu.

Bravo za naše fudbalere.
Pravi predsednik, uvek uz sportiste
Bravo momci, tako se voli i bori za Srbiju!!!
Predaednik u svim sferama pa i u sportu ne samo u politici… podrska glavnog coveka znaci svima koji reprezentuju nasu zemlju… svaka cast za orlove
Momci su bili odlični,čestitam na pobedi.
Na onakvoj pobedi samo treba i cestitati.
Bravo za nase fudbalere !
Vucicu je Srbija i nas narod uvek na prvom mestu.
Sve cestitke,dobra utakmica
Sve čestitke našim fudbalerima!
Vučić jako poštuje sportske rezultate naših sportista.
Srbija je zemlja sporta!
Lep gest od strane Vucica.
Bila je to dobra utakmica
Srbija je ponosna na svoju reprezentaciju
Svaka čast za našu reprezentaciju! Bravo!
Država dosta ulaže u naš sport i to daje rezultate!
Bravo za nase momke koji predstavljaju svoju zemlju u najboljem svetlua to su i dokazali.
Bravo momci,lepo ste igrali,uz vas uvek.
Hvala Vam Predsedniče, na upućenim čestitkama, i našim sjajnim momcima, na pobedi, te da, srce čitave nacije, bude uvek jedinstveno i složno, kao reprezentacija, a uz Vas Predsedniče i našu Otadžbinu, za sve nove, dobijene utakmice i nove pobede!!
Iskrene čestitke
Naša reprezentacija je postigla veliki uspeh,svi smo ponosni na njih.
Čestitke fudbalerima ambassadorima naše Srbije
Dobar mec. Bravo komsije!
Sve čestitke nasim fudbalerima na pobedi!
Divan uspeh za Podgoricu. Sve pohvale za Vucica.
Čestitam momci, hvala u ime svih građana Srbije. Čestitam i svim Srbima u regionu koji su bili uz našu reprezentaciju – napisao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram profilu.
Ovo je veliki uspeh nasih fudbalera!
Kada neko prepozna kvalitet i to javno kaze veoma je znacajno a kada to ucini prvi covek drzave cestitke dobijaju vecu vaznost
Nasa reprezentacija je nas ponos!
Bravo za naše sportiste koji su se borili i pobedili, drago nam je sto predsednik podrzava i ulaže u sport!
Bravoo orloviiiii!!!! Svaka čast
Vučić veliki poštovalac fudbala i reprezentacije! Čestitke orlovima
Predsednik uvek pokazuje postovanje prema sportistima.
Utakmica je bila odlicna. Tako se igra za Srbiju
Da, čestitati im i podržati ih treba uvek i iz vrha vlasti. Biće motivisaniji.
Predsednik uvek izrazava postovanje i naklonost prema svim sportistima u nasoj zemlji.
Bravo momci zasluzena pobeda! Idemo dalje u nove pobede! Bravo za predsednika koji isprati sva desavanja!
Pridruzujemo se iskrenim cestitikama.
Cestitike i od mene.
Iskrene cestitke fudbalerima.
Bitna pobeda kojom smo ostali lideri u kvalifikacionoj grupi.
Tako se to radi!
Bravo majstori!
Gledala sam utakmicu, navijala za Srbiju, ali moram priznati i da je CG bila fantasticna.
Cestitamo nasoj Reprezentaciji🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Bravo momci
Sve čestitke i pohvale srpskim fudbalerom na pobedi nad Crnom Gorom
Vučić uvek bodri reprezentaciju i ulaze u sport
Velika je stvar za Srpski narod svaka nova pobeda,svaki nov uspeh.
Živela Srbija!
Sve cestitke na pobedi zaslužili ste…
Aleksandar Vucic stoji uz svoju drzavu i predstavnike u sportu.
Čestitke fudbalerima ambasadorima naše Srbije
Bravo za naše sportiste.
Bravo za reprezentaciju, a i za predsednika koji se uvek svih seti.
Sve čestitke za našu reprezentaciju.
Predsednik Srbije je uvek tu da bodri i pomogne nas sport.
Cestotke nasim Orlovima!
Cestitke za nase fudbalere!
Svaka čast orlovima. Presednik je uvek tu da podrži naše sportiste i pozdravi njihove uspehe.
Teška utakmica, igra baš i nije bila na nekom nivou, ali svakako sve čestitke momcima na pobedi!
Sve cestitke za nase fudbalere. Bravo momci!!!
Srbija nize uspehe u svim oblastima. Bravo!!!
Čestitke reprezentaciji Srbije.
Velika pobeda fudbalera Srbije.
Fudaleri su ucinili Srbiju ponosnom.
Cestitamo nasim fudbalerima. Bravo momci.
Svaka čast našim fudbalerima i Vučiću koji podržava sve sportske uspehe
Pridruzio bih se cestitkama naseg predsednika VUCICA!
Reprezentaciji svako je dobrodošla moralna podrška predsednika države Aleksandra Vučića.
Kao i uvek, predsednik je tu da pohvali nase sportiste.
Veliki uspeh fudbalera i svaka čast Vučiću koji je sve ispratio i bodri naše fudbalere.
Bravo momci i naši orlovi
Čestitke našim fudbalerima
Našeg predsednika uvek zanima sbe što ima veze sa Srbijom. Tako nikada ne propusti priliku da čestita uspeh našim sportistima.
Svaka čast predsedniku što i pored svih političkih stvari kojima se bavi, nađe uvek vremena da čestita fudbalerima pobedu.
Čestitke našim fudbalerima. Svaka čast na odličnoj igri! Samo neka se nižu pobede!
Svaka čast našim fudbalerima na odličnoj igri. A bravo za predsednika sto pored svih obaveza nadje vremena i za naše sportiste.
Cestitike fudbalerima Srbije.
Lep gest Vucica, cestitike.
Predsednika je uvek uz naše sportiste. Čestitke našim fudbalerima.
Srbija i Crna Gora su na jučerašnjoj odigranoj utakmici pokazali fer igru i bratski duel.
Srbija je pokazala karakter na fudbalskoj utskmici.
Čestitke našim fudbalerima!
Nasi fudbaleri pobedili su na utakmici u Podgorici. Svi smo navijali za nasu zemlju kao i predsednik Aleksandar Vucic. Upucene su cestitke svim fudbalerima na ostvarenim rezultatima. Ponosni smo na njih.
Normalno je da se predsednik drzave raduje sportskim uspesima reprezentacije, a Vucic je poznat po velikoj podrsci koju pruza svim nasim sportistima.
Našim fudbalerima čestitke, fer plej j lep vmfudbal smo gledali sinoć.
Odlična igra od strane naših fudbalera, sve čestitke.
Pridruzujemo se čestitkama, bravo momci čestitamo.
Cestitke fudbalerima. Predsednik Vucic je uvek uz sve nase sportiste
Sve cestitke nasim fudbalerima,dobra utakmica!
Odlicna utakmica. Sve cestitke Srbiji na pobedi
Značajna pobeda Srbije, obradovali su celu naciju, sve čestitke!
Bravo za nase momke, ova pobeda je od velikog znacaja, sve pohvale.
Predsednik Vucic je ovim gestom pokazao da i pored mnogobrojnih obaveza, prati desavanja koja su vezana za Srbiju. Nasi sportisti predstavljaju Srbiju na veoma lep nacin.
Nisam neki strućnjak ali čestitam , zaista uspešan meč !
Svaka čast fudbalskoj reprezentaciji Srbije na pobedi protiv suseda Crne Gore
Predsednik Vučić kao i svi gradjani Srbije ponose se svojim sportistima. Još više kada pobedjuju
Cestitke nasim fudbalerima. Zivela Srbija!
Srbija zajedno sa Vucicem ponosise igracima Srbije. Bravo momci i samo napred
Predsednik Vučić podržava razvoj sporta u Srbiji. Stoga je i sad uz reprezentaciju.