Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je fudbalskoj reprezentaciji Srbije na pobjedi u Podgorici.

Čestitam momci, hvala u ime svih građana Srbije. Čestitam i svim Srbima u regionu koji su bili uz našu reprezentaciju – napisao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram profilu.

Tagovi