Najveća srpska trobojka koju nosi 2.500 ljudi krenula je kroz ulicu Kneza Miloša! Prizor oduzima dah, a koliko je velika srpska zastava govori činjenica da se cijela ne može snimiti.
Impozantna trobojka dugačka je čak 500 metara, široka osam metara i zauzima površinu od oko 4.000 kvadratnih metara.
Da bi se dočarala njena veličina, dovoljno je reći da je površinom veća od više od 50 prosječnih stanova od po 70 kvadrata. Zastava je toliko velika da je nosi oko 2.500 ljudi, dok njena težina dostiže oko jedne tone.
Kada bi se postavila uspravno, zastava bi bila viša od brojnih poznatih građevina. Njena dužina od 500 metara daleko premašuje visinu Ajfelove kule, koja sa antenom dostiže 330 metara. Građane koji nose zastavu predvodi ministar finansija i prvi potpredsjednik vlade, Siniša Mali.
(Novosti.rs)

Što je veća izdaja, veća je i zastava da je pokrije.
За Бана-Браво Бане мандрилу стари.Јел то опет била гужва испред апотеке???
Lepo je videti predsednika na najvećem skupu u ovom delu Evrope.
Ma da se najezis!!!!!
Mahmut drugi bi bio izuzetno ponosan