Traktor stao na put Vili

0

Nije bilo pobjednika u vrlo uzbudljivom duelu šestog kola Premijer lige Engleske, Ipsvič i Aston Vila odigrali su neriješeno – 2:2.

Mogla je Aston Vila pobedom protiv Traktorista u gostima na vrh tabele, da je trijumfovala poravnala bi se sa vodećim Liverpulom.

Imala je ekipa Unaja Emerija prednost sve do 72. minuta, ali je tada konačan rezultat svojim drugim golom postavio 21-godišnji Lijam Delap.

Upravo je Delap najbolji pojedinac susreta, od njega je sve i krenulo, već u osmom minutu domaći su poveli kad je momak koji je prošao mlađe kategorije Mančester sitija, čak i debitovao za prvi tim Građana, postigao pogodak na asistenciju Klarka.

Odgovor Vile bio je ekspresan, samo sedam minuta kasnije Oli Votkins je uposlio Rodžersa, koji je donio izjednačenja.

Nisu se gosti na tome zaustavili, u 32. minutu ponajbolji igrač Vile režirao je preokret, posle asistencije Votkins je bio i strijelac. Prethodno, između dva gola gostiju Ipsvič je propustio odlične šanse da povede, najprije preko Tuanzebea u 18, zatim minut kasnije kad Klark nije iskoristio priliku.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!