Ministar unutrašnjih poslova Crne Gore, Sergej Sekulović našao je za shodno da čestita nadležnim organima današnju zaplijenu više stotina kilograma kokaina u magacinu kompanije Voli.
Iako je paket banana sa kokainom nesmetano prošao carinsku kontrolu u Luci Bar, iako su isti otkrili radnici Volijevog logističkog centra u Podgorici koji su pozvali policiju, Sekulović je čestitao nadležnim organima zaplijenu više stotina kilograma droge, ocijenivši današnju akciju kao dokaz njihove saradnje na visokom nivou.
-Čestitke za uspješnu akciju zapljene više stotina kilograma droge! Saradnja organa na visokom nivou. Snažno u zaštiti građana i građanske Crne Gore! – naveo je Sekulović na Tviter nalogu.
Samo, Sekulović je zaboravio da u čestitki spomene i najvažniju kariku današnje akcije, a to su radnici Volija u logističkom centru bez čije avizavnosti bi ovaj kokain završio na crnogorskim ulicama.
Ministar @SekulovicSergej: Čestitke za uspješnu akciju zapljene više stotina kilograma droge! Saradnja organa na visokom nivou.@MupCg @PolicijaCG @CgUprava #tužilaštvo
Snažno u zaštiti građana i građanske Crne Gore! #gradimopovjerenje pic.twitter.com/Hfpxcavedt— mupCG (@MupCg) January 12, 2022
Uprava kompanije „Voli“ prijavila je Upravi policije da je u prostorijama njihovog magacina primjećen sumnjiv tovar. Prema nezvaničnim informacijama, radi se o sumnjivim paketima skrivenim među bananama.

Dovoljno je vidjeti stav ovoga klovna i sve vam je jasno
Na slici je bez kravate a sa maramicom u dzepu sskoa.
Vise lici na svercera nego na Ministra.
Dovoljno je vidjeti stav ovoga klovna i sve vam je jasno
Na slici je bez kravate a sa maramicom u dzepu sskoa.
Vise lici na svercera nego na Ministra.
Jel ko javio Batistuti da je magacioner našao i prijavio drogu? Daj nek mu neko javi. Mora da ga je neki službenik nazvao i rekao: šefe zaplijenili smo drogu ! 🙂 I onda ovaj kao som zagrizao i odmah čestitao. Komedija.
Jel ko javio Batistuti da je magacioner našao i prijavio drogu? Daj nek mu neko javi. Mora da ga je neki službenik nazvao i rekao: šefe zaplijenili smo drogu ! 🙂 I onda ovaj kao som zagrizao i odmah čestitao. Komedija.
Ima li ko da umije da napravi parodiju one Voli reklame ,što nas je satirala mjesac dana, da ubaci neku foru sa kokainom i nekako ove dva dugokosa klovna iz “ sektora bezbjednosti “ 🤣
Ima li ko da umije da napravi parodiju one Voli reklame ,što nas je satirala mjesac dana, da ubaci neku foru sa kokainom i nekako ove dva dugokosa klovna iz “ sektora bezbjednosti “ 🤣
Sprdalise ovaj sa narodom ??
Sprdalise ovaj sa narodom ??
Ko je ovo?
Ko je ovo?
E ove sprdnje
E ove sprdnje
HAHAHAHAHAHA NEKA KAZU DA JE MAGACIONER VOLIJA BIO EKSPERT NA TAJNOM ZADATKU
HAHAHAHAHAHA NEKA KAZU DA JE MAGACIONER VOLIJA BIO EKSPERT NA TAJNOM ZADATKU
E kako te nije sramota Sekulovicu? Cestitaj magacionerima diletantu jedan !
E kako te nije sramota Sekulovicu? Cestitaj magacionerima diletantu jedan !
Hoce li bokan nagraditi ili kazniti magacionera i sluzbenike logistickog centra zbog ovoga?
Hoce li bokan nagraditi ili kazniti magacionera i sluzbenike logistickog centra zbog ovoga?
Cesa ste Vi otrili glibane glibavi usta Ti se userem,ovaj je mogao paketom pud kuce sto bi ste Vi otkrili slino usta Ti se poserem
Cesa ste Vi otrili glibane glibavi usta Ti se userem,ovaj je mogao paketom pud kuce sto bi ste Vi otkrili slino usta Ti se poserem
Ludilo mozga…
Ludilo mozga…
Da je tovar uspeo da dodje do magacina Volija je porazavajuce, za ovog klovna i njegovog šefa Abazovica !.
Ovde nije pao tovar droge kriminalaca nego ovo pad cijelog bezbednosnog sektora i njihovih šefova !.
Eksperti ?.
U cemu ?.
Da je tovar uspeo da dodje do magacina Volija je porazavajuce, za ovog klovna i njegovog šefa Abazovica !.
Ovde nije pao tovar droge kriminalaca nego ovo pad cijelog bezbednosnog sektora i njihovih šefova !.
Eksperti ?.
U cemu ?.
Koliko dobijamo tacne informacije vidi se iz ovog slucaja. Otkrili carinici,pratila policija, pronasli radnici, prijavilo rukovostvo volija, slikali iz Prave Crne Gore i poslali medijima. Ispada da je Bokan prijavio sam sebe. Ha ha ha
Koliko dobijamo tacne informacije vidi se iz ovog slucaja. Otkrili carinici,pratila policija, pronasli radnici, prijavilo rukovostvo volija, slikali iz Prave Crne Gore i poslali medijima. Ispada da je Bokan prijavio sam sebe. Ha ha ha
ZAP(LJ)ENA!!! Gori ste od Hrvata s ovim nakaradnim pisanjem.
ZAP(LJ)ENA!!! Gori ste od Hrvata s ovim nakaradnim pisanjem.