Rolan Garos: Đoković siguran na startu

0

Novak Đoković je uspješno preskočio prvu prepreku na Rolan Garosu – najbolji teniser svijeta je kasno dinpć, na startu drugog grend slema, savladao Pjer-Iga Erbera 3:0 (6:4, 7:6, 6:4).

Đoković je uspješno počeo pohod ka odbrani titule i 25. grend slemu, ali do pobjede nije došao lako, a i bilo je evidentno da još traži pravu formu.

Prvi set odlučen je u trećem gemu, kada je Đoković napravio brejk, poveo 2:1 i prednost sačuvao do kraja seta.

Neizvjesno je bilo i u drugom setu – Đoković je napravio brejk i poveo 1:0, ali je Erber odgovorio, uzeo servis rivalu i izjednačio.

Potom je, do kraja drugog seta, viđen izjednačen tenis, a onda je u taj-brejku Đoković realizovao treću set loptu i poveo 2:0.

Velika borba je viđena i u trećem setu. Đoković je u četvrtom gemu imao dvije brejk lopte, koje nije iskoristio, ali je u desetom gemu imao novu brejk loptu, ujedno i meč loptu, koju je realizovao i plasirao se u narednu rundu.

Naredni protivnik Đokoviću biće Španac Roberto Karbaljes Baena.

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 50€ + 1000 besplatnih spinova + 100% bonusa na prvu uplatu, BEZ IKAKVIH USLOVA!