Policijski službenici osvojili zlatne medalje u regionu: Stanišić najbrža u trci sa preprekama u Čačku, Vujošević najbolji u praktičnom streljaštvu u Sarajevu (FOTO)

0

Dvoje službenika Sektora policije posebne namjene osvojilo je zlatne medalje na različitim sportskim takmičenjima.

Službenica Dijana Stanišić je na Wild West OCR trci sa preprekama, održanoj 1. juna na prostoru Ovčarsko-kablarske klisure u Čačku, osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji od preko 1.000 takmičara iz regiona.

Takođe, službenik Saša Vujošević je na državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine u praktičnom streljaštvu, održanom od 1. do 2. juna, na strelištu Žuč u Sarajevu, u kojem su učešće uzeli takmičari iz regiona i Evrope, osvojio zlatne medalje u kategorijama puška i pištolj.