Memfis Depaj je od petka novi igrač Atletiko Madrida.
Kako je potvrdio madridski klub, sa Holanđaninom je ugovor potpisan na dvije i po godine nakon što je dogovor postignut prvo sa Barselonom, a onda i sa samim igračem i njegovim predstavnicima.
Depaj će biti predstavljen u petak u 18 časova, na stadionu Metopolitano.
„Memfis je pokazao želju da dođe u naš klub i nada se, a i mi takođe, da će se vratiti u svoju najbolju formu. Radujemo se radu sa njim, on može da bude baš ono što nam je potrebno“, rekao je Dijego Simeone.
„On je napadač koji može da da mnogo, liči mi na Kostu, koji je često počinjao kao drugi napadač, ali se brzo nametao kao prva opcija jer je bio eksplozivan, ali i veoma koristan u odbrani. Nije imao loše brojke ni prošle sezone“, dodao je šef stručnog štaba Atletiko Madrida.
