Premijer Zdravko Krivokapić je u intervjuu za Tanjug kazao da nije zadovoljan odnosom sa Srbijom u ovom momentu, ali je istakao da bi mogao reći da se vlada već polako priprema za dolazak srpske premijerke Ane Brnabić.
– Prije nekoliko mjeseci uputio sam poziv za zvaničnu posjetu premijerke Brnabić Crnoj Gori. Taj poziv i danas ima istu snagu i Crna Gora čeka premijerku Srbije da dođe. Ja sam spreman i riješen da se svako pitanje razjasni i nađemo ono što je mjera koja će osnažiti međudržavne odnose. Vjerujem da će se u razumnom roku desiti susreti najviših državnih zvaničnika Crne Gore i Srbije – kaže Krivokapić.
