Poslanici u Skupštini Crne Gore izglasali su večeras predlog Zakona o budžetu za 2022 godinu u načelu.
41 poslanik, odnosno vladajuća većina, je glasala za budžet, 26 poslanika je glasalo protiv dok su 2 poslanika bila uzdržana.
Poslanica DPS-a Dragica Sekulić koja se nalazi u samoizolaciji takođe nije glasala za budžet.
