Bukari za prvi bod crveno-bijelih u Ligi šampiona

0

Fudbaleri Crvene Zvezde večeras su odigrali neriješeno sa Jang Bojsom na stadionu “Rajko Mitić” (2:2), u utakmici drugog kola Lige šampiona.

Počelo je dobro za crveno-bijele, a gol za vođstvo postigao je Ndiaje u 35. minutu koji je bio poništen zbog ofsajda ali je nakon pregledanja VAR-a priznat.

Mogla je Zvezda do 2:0 u nadoknadi prvog poluvremena ali je gol Bukarija poništen zbog ofsajda, ali ovog puta nije bilo promjene odluke.

Na otvaranju drugog poluvremena Filip Ugrinić pogađa za izjednačenje Jang Bojsa, preciznije u 48. minutu.

Beograđani su treći put zatresli mrežu u 53. minutu ali Gol Ndiajea je poništen, ponovo zbog ofsajda.

Igrao se 59. minut kada je sudija pozvan da pogleda VAR da bi nakon toga dosudio penal za Jang Bojs koji u 61. minutu realizuje Iten za totalni preokret gostiju.

Bilo je nekoliko ozbiljnih šansi sa obije strane, ali upornost Zvezdinih igrača se isplatila, u 88. minutu Bukari postiže gol za izjednačenje i apsolutno zasluženi bod svoje ekipe.