Tužilaštvo za organizovani kriminal na čijem čelu je specijalni tužilac Mladen Nenadić naredio je hitno hapšenje 12 osoba među kojima su i bivši ministar Tomislav Momirović i bivši ministar Goran Vesić, piše Alo.
„Treba otkrivati glavne kolovođe. Oni su se sami naslikali“, rekao je Šešelj u emisiji a Informer TV i naveo imena:
Zdenko Tomanović
Dušan Teodorović
Vladimir Kostić
Dinko Gruhonjić
„Pustimo da sirotinja izađe iz zatvora, i da tamo smestimo antidržavne elemente“, dodao je Vojislav Šešelj.
Podsdjetimo, u toku je masovni pokušaj državnog udara koji po nalogu, kako sami kažu, evropljana sprovode Nenadić, Jasmina Ganić, dio policije iz UKP i SBPOK.
U sprovođenju pokušaja tog udara jutros je uhapšen Tomislav Momirović.
„Ovo je masivni državni udar“, dodao je Dragan J. Vučićević.
Tužilaštvo za organizovani kriminal na čijem čelu je specijalni tužilac Mladen Nenadić naredio je hitno hapšenje 12 osoba među kojima su i bivši ministar Tomislav Momirović i bivši ministar Goran Vesić.
Kako je objelodanio glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, Nenadić traži hapšenje ukupno 12 osoba.
Tomislav Momirović
Goran Vesić
Anita Dimovski
Nebojša Šurlan
Slobodanka Katanić
Nikola Trivić
Nenad Ignjatović
Siniša Jokić
Ivana Popović
Aleksandar Cvjetković
Dragan Popović

Radi se o prvom slučaju u bliskoj istoriji Republike Srbije u kom je Javno tužilaštvo za organizovani kriminal pokrenulo istražni postupak protiv državnih funkcionera – što je civilizacijska tekovina svake pravne države, a ne ‘udar na državu’, kako tvrdi Informer“. Problem je sto se ovim hapsenjem polako steze omca oko vrata Predsedniku Oskaru!
Mozete Vucicevij Srbiji da pljunete pod prozor.
Ćaci🙂frka a?