Premijer Crne Gore Dritan Abazović ugostio je danas predsjednike Fudbalskog saveza Crne Gore i Fudbalskog saveza Srbije – Dejana Savićevića i Dragana Džajića.
Sastanku je prisustvovao i ministar sporta i mladih Vasilije Lalošević.
„Fudbal spaja ljude – neka večerašnji meč protekne u duhu fer-pleja. Veliko mi je zadovoljstvo i čast bila, zajedno sa ministrom sporta i mladih Vasilijem Laloševićem, razgovarati sa rukovodstvima dva saveza na čelu sa legendama fudbala – Dejanom Savićevićem i Draganom Džajićem. Večeras neka pobijedi Crna Gora, a da se na kraju obje reprezentacije nađu na Evropskom prvenstv, smatram to dobitnom kombinacijom„, poručio je Abazović.
Meč drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo između Crne Gore i Srbije počinje večeras u 20.45.



