Jezero i Mladost slavili, bez pobjednika na primorju

0

Mornar i Budućnost podijelili su bodove u utakmici odigranoj u Baru (0:0) u okviru osmog kola Prve crnogorske lige. Podgoričani su prekinuli niz od tri pobjede, a do trijumfu najbliži bili u 54. minutu, kada je Balša Sekulić promašio jedanaesterac.

Zanimljiv meč u Petrovcu završen je remijem između domaćina i Jedinstva – 1:1. Petrovac je poveo u 35. minutu, kada je Zoran Mikijelj glavom nakon kornera postigao gol. U 53. minutu gosti su izjednačili preko Brazilca Brandaa.

Mladost Lob.bet do druge pobjede u sezoni došla je u utakmici sa Arsenalom – 2:1. Abdulsamed Abdulahi doveo je Podgoričane u vođstvo u 49. minutu, da bi šest minuta kasnije izjednačio Boban Đorđević. Tri boda domaćinu omogućio je Jovan Vujisić u finišu utakmice.

Derbi sjevernog dijela države završen je pobjedom Jezera nad Rudarom – 1:0. Utakmica u Pljevljima riješena je u prvom minutu utakmice, kada je mrežu Rudara zatresao Balša Tošković.

Derbi osmog kola između Dečića i Sutjeske igra se danas od 19.30 časova.