Dobit režimskim projektima, putnicima kartoni za hlađenje!
Tim riječima je Nebojša Medojević, predsjednik Pokreta za promjene (PzP), opisao situaciju na aerodromu u Podgorici.
„Dok stotine putnika, među kojima ima dosta starijih ljudi, žena i djece, čekaju na aerodromu u Podgorici na 40 stepeni, bez klimatizacije, Bord direktora Aerodroma dijeli neraspoređenu dobit i to: KK Budućnost 1 milion, FK Budućnost 500 hiljada, FK Sutjeska 200 hiljada, FK Dečić 100 hiljada“, napisao je Medojević na mreži X.
Kako je dodao, „uslovi na aerodromu su nemogući“.
„Obišao sam dobar dio planete. Ovakav haos nigdje nijesam vidio! Ovo na sve liči osim na aerodrom. Šatori, suncobrani… haos“, zaključio je lider PzP-a.
DOBIT REZIMSKIM PROJEKTIMA, PUTNICIMA KARTONI ZA HLADJENJE!!
Dok stotine putnika , medju kojima ima dosta starijih ljudi, zena , djece, čekaju na aerodromu u Podgorici, na 40 stepeni, BEZ KLIMATIZACIJE, Bord direktora Aeordormon dijali nerasporedjenu dobit i to:
KK BUDUCNOST 1… pic.twitter.com/bnPCQ35ijT
— Nebojsa Medojevic (@NebojsaMedojevi) June 28, 2026

Medo tranjo i olosu,dje si to krenuo,na Zvaline medije posrbice?
Krenuo je da se kozi koja te okozila istovari u žvale
A tu si pizdo,nisi na Kosovo posao da zastitis Srbalje ,i danas uhapsise ih nekoliko,kao i svaki dan sto im se seru u zivot.Ja barem znam ko mi je majka,a tebe je ostavila tvoja cim te rodila jer te nije mogla zadrzati u javnoj kuci dje je radila.Hahahaha
Dogodine,dobro ti je poremećen mozak.
Toliko si žalostan u glavu sa tvojim žvalavim mozgom.
A jado jadni ,jadan li si ti i jadno je sve šta trabunjaš odnosno zvalaviš.
Vidiš da je to retard…klasičan kurcogorski moron
Sve ziva istina,kad budes trijezan pogledaj stvarnost.Steti ti brlja na ovaj zaropek.
Dogodine,dako ti se ugasi taj žvalavi mozak.
Kao neki krokodil si.
Pojavljuješ se iz baruštine kratko otvaraš čeljusti i žvalaviš pa se vraćaš nazad u baruštinu .
U Potočarima ti je mesto, kopile poturčeno.
😝😝😝😝😝
Radi se servis klima uređaja,biće završeno do Ilindana…neka se malo strpe putnici.
Што не прозовеш усрану ВЛАДУ МОНТЕПРКНА,коју смо гласали а која нас је издала ,, а која лиже анус ломијевим олошима??