Saobraćaj autoputem Princeza Ksenija iz pravca Kolašina ka Podgorici ponovo je uspostavljen.

Saobraćaja je bio prekinut zbog udesa u tunelu Vežešnik.

Zbog nezgode stvorile su se velike kolone, prenose „Vijesti“.

Tagovi