Piše: Nemanja Baošić, funkcioner DNP-a

 

Kad je bilo najteže, iza ponoći, koga si pozvao? Pozvao si Zdravko one koji su ti svoju ruku srdačno pružili uoči prošlogodišnjih avgustovskih izbora i prihvatili te za nosioca izborne liste. I ponovo uprkos svemu pružena ti je ta ruka i podijeljena odgovornost u izazovnom trenutku. Ako do sinoć nisi, shvatio si konačno da bez konačnog obračuna sa Đukanovićem i DPS-on nema ni mira u Crnoj Gori, shvatio si da je DF mnogo ranije predvidio kancerogeni uticaj DPS-a i nasilje u njihovoj organizaciji, kao i da DF ne poznaje sujetu, već uprkos na momente i teškim riječima i pokušajima ponižavanja DF ne ostavlja na cjedilu, NIKAD!

Razlika je mnogo, ali je prioritet jedan i zajednički: Odlučan obračun sa DPS pipcima u bezbjedonosnom sektoru, hapšenje i procesuiranje Đukanovića zbog pokušaja rušenja ustavnog poretka.Tek tada u Crnoj Gori će zavladati red i mir.

Tagovi