Zvezdini omladinci osvojili prvi bod u Monte Karlu

0

Omladinski tim Crvene zvezde osvojio je svoj prvi bod u novom formatu Lige šampiona za mlade timove.

Izabranici Nenada Milijaša remizirali su kao gosti sa ekipom Monaka rezultatom 1:1 u meču trećeg kola Omladinske Lige šampiona.

„Crveno-bijeli“ su ostavili veoma dobar utisak u Kneževini pošto su poveli već u osmom minutu golom Uroša Sremčevića posle asistencije Stojkovića, ali je tri minuta kasnije Žoan Tinkres donio izjednačenje.

Monako je imao terensku inicijativu tokom većeg dijela meča, ali je srpski predstavnik na kraju uspio da izbjegne poraz i tako možda najavi dobru partiju svojih seniorskih kolega od 18.45.