Zvezda spakovala „tekstil“

0

Crvena zvezda je u 3. kolu Super lige Srbije došla do bodova protiv Tekstilca u Bačkoj Palanci. Posle jako slabe igre u prvom poluvremenu, bila je efikasna u nastavku i slavila je sa 4:0!

Golman Marko Ilić spriječio je sjajnom intervencijom u poslednjim trenucima prvog poluvremena da Tekstilac povede, a na startu nastavka igračima su govor održali nezadovoljni navijači.

Posle „trenerske intervencije“ sa tribine Zvezda je zaigrala bolje, ređali su se golovi. Počelo je laganom egzekucijom novajlije Milsona, a onda je Šerif Endiaj konačno zatresao mrežu iz treće šanse.

Strijelac na debiju bio je i Slovenac Elšnik, a u finišu nije propustio da ponovo bude strijelac ni Duarte. Brazilac je napozitivnije što se Zvezdi dešava na startu sezone i ima odličan učinak za malu minutažu.

Skromnu igru na debiju pružio je Seol, nije ga bilo u ofanzivi, a kardinalno je pogriješio i omogućio zicer Tekstilcu u finišu prvog poluvremena.

Prucev se iznenađujuće našao među starterima i posle slabe igre u prom poluvremenu, bio je zapažen u nastavku.

TEKSTILAC – CRVENA ZVEZDA 0:4 (0:0)

Strijelci: 0:1 – Milson u 53, 0:2 – Endiaj u 63, 0:3 – Elšnik u 69, 0:4 – Duarte u 83. minutu. Stadion: „Stanko Maletin Vava“. Gledalaca: 3.500. Sudija: Danilo Nikolić (Lovćenac).

TEKSTILAC: Brać – Luković (od 78. Jezdimirović), Ilić (od 68. Kodžić), Marjanović, Tripković – Jočić, Đurić – Davidović (od 61. Stojanović), Šavija (od 61. Zekić), Vasić (od 68. Marčić) – Ukučukvu.

CRVENA ZVEZDA: M. Ilić – Stojić, Leković (od 78. Điga), Spajić, Seol – Hvang, Kanga (od 54. Elšnik) – Prucev, Ivanić (od 72. Šljivić), Milson (od 54. Duarte) – Endiaj (od 72. L. Ilić).

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!