Zvezda padalica na brdu; Bahar: Dva poraza u tri utakmice je previše

0

Crvena zvezda je doživjela još jedan poraz u „Mocartbet“ Superligi. Šampion Srbije izgubio je na Banovom brdu od Čukaričkog sa 1:2, u derbiju sedmog kola. Meč između ove dvije ekipe obilježila su dva penala, po jedan na obje strane i poraz crveno-bijelih, koji je stigao nepsoredno pred start Lige šampiona i susret sa Mančester sitijem.

Čukarički je poveo u 23. minutu golom Docića sa bijele tačke, a izjednačio je početkom drugog dijela, takođe sa jedanaeast metara, Kraso. Veliku pobjedu „brđanima“ donio je Adetundži u 75. minutu.

Nakon ovog poraza Zvezda je druga sa 15 bodova, imaju četiri boda manje od vodećeg TSC-a i dva više od Partizana koji je na trećem mjestu. Istina, Partizan ima dvije utakmice manje od svog najvećeg rivala.

Ovo je drugi poraz u tri utakmice, dva puta smo izgubili i ovo je previše. Žao mi je zbog navijača i zbog poraza. Željeli smo da pobijedimo i startujemo učešće u Ligi šampiona u dobrom raspoloženju, ali smo ponovo napravili neke greške. Moramo da budemo bolji. Jednostavno, moramo da budemo na nivou kao što su i naši navijači”, rekao je trener Crvene zvezde, Barak Bahar.