Aleksandar Vučić, predsjednik SNS i Srbije je na GO odgovarao na kritike pojedinih članova, ali govorio i o svim postignutim rezulatima, saznaju „Novosti“.

Pozvao je svo članstvo na borbu jaču nego ikada i istakao da je ponosan na sve postignuto, na ljude koje su okupili, podršku koju dobijaju od naroda, ali i od ljudi iz svih oblasti.

– Iako nas potcjenjuju i govore kako su već pobijedili u Beogradu i Srbiji, idemo da ih pobijedimo ubjedljivije nego ikada – istakao je Vučić nakon čega su svi članovi GO ustali i skandirali „Do pobjede, za Srbiju!

 

Tagovi