Povodom obilježavanja Dana primirja u Prvom svjetskom ratu, Garda Vojske Srbije izvršila je danas posle podne počasnu paljbu sa Savske terase na Kalemegdanu.
Iz šest artiljerijskih oruđa, ispaljeno je 10 plotuna.
Dan primirja u Prvom svjetskom ratu obilježava se u znak sjećanja na 11. novembar 1918. godine, kada je potpisano primirje kojim je okončan Veliki rat.
(Novosti online)

Kakav bre dan primirja ?To je dan pobjede srpske vojske !
Ova vuciceva olos od vlasti sve radi kako bi se dodvorila njegovim poslodavcima sa zapada.