Uprkos dobrom početku: Jadran m:tel nemoćan protiv Barselonete u Trebinju

0

Vaterpolisti Jadran m:tela nisu uspjeli protiv moćne Barselonete da naprave čudo i stignu do prve pobjede u u Ligi šampiona.

Španski tim slavio je u Trebinju 16:8.

Igrali su Novljani odlično u prvih devet minuta,  imali i vođstvo od 3:2,  ali je u nastavku klasa Katalonaca učinila svoje…

Barseloneta je na odmor otišla sa 6:4, a Vasilije Radović se početkom nastavka iz kontre i nakon što je majstorskom fintom „izbacio“ golmana Unaja Agirea pobrinuo da se rival tada ne odlijepi (6:5).

Ipak, bio je to i posljednji trzaj Novaljana, pa je katalonski tim već do finiša te četvrtine otišao na velikih 10:5 i već tada praktično završio priču u Bosni i Hercegovini.

Dva Radovića – Vasilije i Danilo – postigli su po dva gola za Jadran, dok su po jednom mrežu Barselonete tresli Dimitrije Obradović, Jovan Vujović, Danilo Stupar i Aleksandar Ivović.

Kod Barselonet očekivano među najboljima je bio Alvaro Granados sa tri pogotka, dok su po dva postigli Vince Vigvari, Zoltan Burian, Rođer Taulj i vječni majstor Felipe Perone.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!