Policija je u Podgorici lišila slobode tri lica, od kojih je jedno maloljetno, zbog krivičnog djela nepostupanje po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti.

Podgorička policija je na klupi u Njegoševom parku zatekla V.B. (19), N.Đ. (18) i D.B. (18).

Oni su boravkom na javnoj porvršini prekršili mjeru zabrane prisustva i zadržavanja na svim javnim površinama više od jednog lica.

Tagovi