U toku je sastanak u Ministarstvu ekonomskog razvoja (MER) a koji se tiče dalje sudbine Kombinata aluminijuma.
Na sastanku prisustvuje nekoliko ministara i direktori energetskih kompanija.
Sastanak je počeo u 18 časova, a na sastanku će se pregovarati o mogućnosti da država preuzme KAP.
Podsjećamo, danas se u medijima plasirala informacija da će direktor Uniproma Veselin Pejović razgovarati o potencijalnoj prodaji Kombinata aluminijuma Elektroprivredi Crne Gore.
Pejović je nedugo nakon toga ovu informaciju demantovao kazavši da ne razmišlja o prodaji Kombinata.
Uniprom je najavio plansko gašenje KAP-a od 15. decembra.
