U četvrtak 6. januara portal BORBA donosi eksluzivnu priču sa ekluzivnim dokumentima o tome kako su pojedini članovi sada visokog državnog funkcionera u vrijeme formiranja ekspertske vlade potrošili stotinjak hiljada evra za kupovinu nekretnine na vrijednoj lokaciji u Podgorici, dok je narod i tada, baš kao i sada jedva sastavljao kraj sa krajem.
Javnosti ostavljamo da sama procijeni da li je stvarno „osvježilo“ nakon 30. avgusta 2020. godine, te koliko se ponašanje pojedinih predstavnika nove vlasti razlikuje od već ustaljene matrice koju je prethodne tri decenije usavršio DPS.
Otkrićemo ko je kupio vrijednu imovinu, te koja je tržišna cijena te nekretnine. Pomenuta transakcija je obavljena baš za vrijeme formiranja ekspertske vlade kada je onima koji su pobijedili na izborima onemogućen ulazak Vladu, dok su vrata iste bila otvorena za provjerene kadrove DPS-a.
Takođe, obznanićemo kakav luksuzni objekat pomenuti bliži srodnik državnog funkcionera planira da izgradi na pomenutoj lokaciji. U kupovinu zemlje i izgradnju budućeg stambenog objekta biće uloženo nekoliko stotina hiljada evra.

rodjak od nekoga iz vlade prije njenog formiranja kupio nekretninu, i šta s tim? Jel zločin imat pare?
rodjak od nekoga iz vlade prije njenog formiranja kupio nekretninu, i šta s tim? Jel zločin imat pare?
Bliski srodnik sadašnjeg funkcionera je nekad kupio nekretninu 😀
Borba dostiže nove vrhunce novinarstva…
Bliski srodnik sadašnjeg funkcionera je nekad kupio nekretninu 😀
Borba dostiže nove vrhunce novinarstva…
Bato Carevic? 🤣🤣
Elem, bas lijep gest Borbe na Badnji dan, pravi prilog slozi, miru, bratstvu…
Bato Carevic? 🤣🤣
Elem, bas lijep gest Borbe na Badnji dan, pravi prilog slozi, miru, bratstvu…
Jeli iko uhapsen sto je krao državu godišnje po 200.000.000 € , kako reče Spajić ?
Jeli iko uhapsen sto je krao državu godišnje po 200.000.000 € , kako reče Spajić ?