Titograd petu godinu zaredom prvak Crne Gore

0

Peti put uzastopno, a sedmi put u svojoj istoriji, Titograd je šampion Crne Gore u futsalu.

Podgoričani su nakon pobjede u prvom meču (7:4), remizirali sa Ulcinjom – 5:5 i kada se sve sabere potpuno zasluženo osvojili šampionsku titulu.

Inače, revanš koji je odigran u dvorani „Verde“ bio je pun tenzija, a u jednom momentu je sve ličilo na prekid (gosti su u tom momentu vodili sa 4:2).

U klinču su se našli igrači, treneri, zakuvalo se i na tribinama…

Prekid je trajao desetak minuta, nakon čega su sudije, koje mora se priznati nisu bile na nivou finala, pokazale četiri crvena kartona – Markoviću iz Titograda i Aloviću iz Ulcinja, ali i dvojici trenera Zoranu Milaševići i Nikoli Peroviću, koji su morali da napuste dvoranu.

Ulcinj je brzo stigao do petog gola i izjednačenja u ukupnom skoru, ali je šampion Crne Gore tek tada zaigrao kako treba.

Predvođen sjajnim Borislavom Adžićem, koji je u nastavku postigao dva gola i Nikolom Cimbaljevićem, uspjeli su da dođu do 5:5 i nove titule šampiona.