Švabe u dubokoj nadoknadi do boda

0

Fudbaleri Štutgarta su u poslednjem minutu utakmice stigli do boda protiv Hofenhajma, rezultat je bio 1:1.

Domaćin je tokom većeg dikela meča izgledao kao da je još iscrpljen od duela u Ligi šampiona protiv Sparte iz Praga.

Hofenhajm je počeo meč bolje. Hložek je u četvrtom minutu imao odličnu priliku za gol, u poslednjem trenutku je blokiran.

U nastavku je Mitlštat imao dvije odlične prilike. Prva, iz 33. minuta je završila u rukavicama Baumana, a druga, samo dva minuta kasnije otišla je u nepovrat pošto je promašio gol.

Djelovalo je da će se prvo poluvrikeme završiti bez golova, ali je Džendri u 45. minutu postigao gol sa ivice šesnaesterca za Hofenhajm.

Štutgart u nastavku nije mogao ništa. Do 83. minuta nije bilo prilike, a onda je Undav iz neposredne blizine šutirao preko prečke.

Djelovalo je da će Hofenhajm doći do pobjede, igrao se 95. minut, a onda je glavni sudija meča pokazao na jedanaesterac. Demirović je preuzeo odgovornost, šutirao, Bauman mu odbranio, ali se lopta srećno odbila Demiroviću nazad koji je pogodio mrežu.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!