Šteta: Vojvodina na penale eliminisana od Maribora

0

Šteta! Vojvodina nije uspjela. Maribor je u penal seriji bio uspješniji i trijumfom od 4:2 obezbijedio plasman u plej-of Lige konferencije.

Uspio je golman Maribora, Azbe Jug, da odbrani udarce Mihajla Ivanovića i Lazara Nikolića i već u četvrtoj seriji odsvira kraj na TSC areni.

Slovenci se nisu dali, sva četiri izvođača bila su precizna.

Ostaje žal u novosadskom timu, što znatno ranije nisu riješili dileme pred oko 3.500 ljudi u Bačkoj Topoli.

Posle 120 minuta velike borbe, Voša je imala 1:0.

Prednost stečena golom Đorđa Crnomarkovića, uz dojavu VAR sobe, stresla je lance sa nogu Novosađana, čijim ofanzivcima je nedostajalo malo više sigurnosti i mirnoće u završnici napada.

VOJVODINA – MARIBOR 1:0 pen. 2:4

Stadion: TSC arena. Gledalaca: 3.500. Strijelac: 1:0 – Crnomarković u 24. minutu. Sudija: Gustavo Korea (Portugal). Crveni karton: Ante Šimundža (šef stručnog štaba Maribora) u 27. minutu.

VOJVODINA: Carević – Butean, Sičenje, Crnomarković, Baros – Savićević, Uroš Nikolić (od 97. Veličković, od 119. Đorđević), Petrović – Dele (od 67. Lazar Nikolić), Ivanović, Seri.

MARIBOR: Jug – Šivis, Vidmar, Karič, Mjelec – Ž. Repas (od 105. Vrhovec), J. Repas – Barišič (od 64. Boris), Iličić (od 38. Jakupović), Božić (od 64. Burle) – Beugre (od 46. Sudani).

1 klik – 100 freebet-ova! Registruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!