„Dobro sam, ponovo ću ići po badnjak!“
Poručio je ovo za „Novosti“, iz bolničke postelje u Gračanici, Stefan Stojanović (11), koji je ranjen zajedno sa svojim rođakom Milošem Stojanovićem (21) kod Štrpca kada je na njih dok su se vraćali iz seče badnjaka zapucao Azem Kurtaj, pripadnik tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga.

Dušo mala… Ja sam kao majka duboko potresena… Da ti prekine radost sa starijim bratom, pevali ste… JELENI BOJOVIĆ SVAKA ČAST, SVAKA! Vlada, vlada!!!!!
Bog vam svaki napredak dao i vama dvojici i svima što živite sa tim psetima američkim tamo.ničija nije dovijeka pa neće ni njihova