Spektakularan meč na „Otkritie areni“: Spartak poveo 2:0, da bi Daka sa četiri pogotka donio trijumf Lesteru!

0

Fantastičan meč videli smo u Moskvi gde je Lester savladao Spartak u trećem kolu grupe C Lige Evrope sa 4:3 zahvaljujući neverovatnom Patsonu Daki.

Rusi su ispustili čak dva gola prednosti, Spartak je poveo golovima Soboleva u 11. i Larsona u 44, da bi samo minut kasnije Patson Daka smanjio zaostatak „lisica“.

I upravo se fantastični napadač iz Zambije istakao na ovom susretu pošto je u drugom poluvremenu postigao još tri gola.

Ređao je pogotke kao na traci 23-godišnji fudbaler u 48, 54. i 79. minutu, a Sobolev je u 86. ublažio poraz Moskovljana.

Patson Daka je ove sezone postigao pet golova u svim takmičenjima, a prije današnje blistave partije zatresao je i Junajtedovu mrežu.

Lester je sada drugi na tabeli sa četiri boda, dva manje od Legije, dok je Spartak treći sa tri osvojena boda.