Potpredsjednika SDCG Damira Šehovića saopštio je da „nije sve do premijera koji trabunjanjem o antitijelima odvraća od vakcinisanja, svi smo odgovorni“.

Kada se premijer šegači sa sopstvenim epidemiološkim mjerama, i kada trabunjanjem o rastućem broju antitijela odvraća ljude od vakcinisanja, onda ne treba da nas čudi ovaj poražavajući podatak (1.120 novozaraženih). Ipak, nije sve do premijera i loših mjera. Svi smo odgovorni. Neko manje neko više- naveo je Šehović.

Tagovi